Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

pomeranez e bukur e disponueshme

170 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:07 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Kućni ljubimci
Psi
pomeranez e bukur e disponueshme
Pomeriani mund të jetë i vogël, por ato janë ekstrovertë të vërtetë dhe kanë një natyrë shumë të sjellshme dhe të dashur. Ata janë më të vegjlit e qenve të tipit Spitz dhe kanë një pamje shumë si dhelpra, të gjitha të mbështjellura në një pako me gëzof. Ata kanë një prejardhje interesante me Spitz-in gjerman. WhatsApp përmes ...... 237676994644
dridhni përmes ...... 237676994644
Ka vrhu