Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

pug mop

150 EUR

Prodaje se od: Dimitri Cole 28 feb. 12:38 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
Qengjit e bukur prej 3 muajve, ata janë vaksinuar mirë, janë të stërvitur, të trajnuar mirë për të ngrënë dhe kur të kenë pasaportën e tyre dhe të gatshëm për të shkuar në apartamentet e tyre të reja, ata janë shumë të bukur dhe dashuria luan me fëmijë dhe anëtarët e tjerë të familjes, ata e duan shëtitjen sidomos kur merren në supermarket.
Dimitri Cole
Leaflet
Ka vrhu