Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Barinjtë gjermanë janë një nga racat më të njohura

250 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:36 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Cetinje
Kućni ljubimci
Psi
Barinjtë gjermanë janë një nga racat më të njohura në të gjithë botën dhe vazhdimisht kanë qenë të tilla për shumë vite. Jashtëzakonisht besnikë dhe inteligjent, GSD nuk është vetëm një zgjedhje e shkëlqyeshme si një kafshë shtëpiake, por ato janë jashtëzakonisht të gjithanshme edhe në një mjedis pune. Me kalimin e viteve raca është përdorur nga forcat e policisë në shumë vende, ata luajnë një rol jetësor në ushtri falë inteligjencës, gatishmërisë, rezistencës, qëndrueshmërisë, besueshmërisë dhe aftësive të jashtëzakonshme aromatizuese. whatsapp përmes ...... 237676994644
viber përmes ...... 237676994644
Ka vrhu