Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

bukuri dhe bukuroshe në dispozicion

250 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:36 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Cetinje
Kućni ljubimci
Psi
bukuri dhe bukuroshe në dispozicion
Samoyed është një qen i gëzuar dhe ai që gjithmonë krenohet me një buzëqeshje në fytyrën e tyre, e cila është një nga arsyet pse raca është dëshmuar kaq e popullarizuar jo vetëm këtu në Mbretërinë e Bashkuar, por kudo tjetër në botë gjithashtu. Përveç pamjeve të tyre bukuroshe me palltot e bardha të mrekullueshme, me gaz dhe sytë e errët, Samoyed është një kënaqësi që ka përreth falë natyrave të tyre të dashur, argëtues dhe të gëzuar. Sidoqoftë, ata nuk janë zgjidhja më e mirë për pronarët e herës së parë, sepse megjithëse të zgjuar dhe të shpejtë për të mësuar, Samoyed mund të jetë sfidues për të trajnuar .. whatsapp përmes ...... 237676994644
viber përmes ...... 237676994644
Ka vrhu