Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

bulldog i bukur anglez i disponueshëm

200 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:27 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Cetinje
Kućni ljubimci
Psi
bulldog i bukur anglez i disponueshëm
Bulldogu anglez është një qen krenar dhe fisnik, nëse është disi me kënaqësi personi me pamje të gr zhgënjyer ’. Ata janë qen të fuqishëm, të veshura të qetë që krenohen me një trashësi të trashë, të gjerë dhe kompakte, që qëndrojnë të ulët në tokë. Fytyra dhe koka e madhe e Bulldogut anglez është tipari i saj fizik që përcakton, kjo së bashku me nofullën e tyre shumë të theksuar të poshtme dhe dhëmbët e qenit që tregojnë lart dhe që janë qen në botë. whatsapp përmes ...... 237676994644
viber përmes ...... 237676994644
Ka vrhu