Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Сини француски булдог кученца

250 EUR

Prodaje se od: maria 12 jun 05:01 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Danilovgrad
Kućni ljubimci
Psi
Сини француски булдог кученца
Нашите кученца се подигнати во семејно опкружување и ќе бидат добро социјализирани и обучени ќелија / медиокритет. Здравјето проверено од нашиот локален ветеринар, сите ќе бидат замрзнати / одлеани со досегашните инјекции, релевантни КЦ трудови и кученце, вклучувајќи ја храната, третира, нивната омилена играчка и ќебе со мајки мирис.
Ka vrhu