Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Chow chows availabel kc reg

Prodaje se od: Davicemarion 09 feb. 08:14 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Kolašin
Kućni ljubimci
Psi
Chow chows availabel kc reg
Përshëndetje jemi të kënaqur të njoftojmë që trëndafili ynë i dashur ka një pjellë cilësore prej 6 pups chow chow, 4 vajza dhe 2 djem ata janë shumë të mëdhenj dhe të çuditshëm dhe kanë koka të mëdha të rrumbullakëta dhe që tashmë tregojnë cilësi të mahnitshme whatsapp.whatsapp ... + 32460212308
viber ... + 237682733714
Ka vrhu