Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Kavalier King

200 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:27 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Kolašin
Kućni ljubimci
Psi
Kavalier King
Mbreti i Havalit Charles Spaniels ka natyra shumë të ëmbla. Ata janë pak qen pak të përshtatshëm që përshtaten mirë me të gjitha mënyrat e jetesës me pak bujë. Ata janë jashtëzakonisht besnikë dhe të dashur nga natyra, si dhe janë të gjallë, të cilat janë vetëm disa nga arsyet pse raca ka qenë kaq e popullarizuar jo vetëm këtu në Mbretërinë e Bashkuar, por kudo tjetër në botë gjithashtu për një kohë kaq të gjatë. Arsyet e tjera përfshijnë faktin se Cavaliers janë natyrë kaq të butë dhe nuk do të shfaqnin kurrë ndonjë lloj agresioni ndaj njerëzve ose kafshëve të tjera që mund të takojnë. whatsapp përmes ...... 237676994644
viber përmes ...... 237676994644
Ka vrhu