Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

 Kc Lodër e vogël lodër Maltese.

Prodaje se od: Davicemarion 09 feb. 08:14 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Kolašin
Kućni ljubimci
Psi
 Kc Lodër e vogël lodër Maltese.
Në shitje janë 2 Maltipoos Lodra Absolutisht të bukura X të vogla F1.
Këto çunë duhet të shihen për të vlerësuar madhësitë atje.
Mami është prejardhja jonë Kajsi Tiny Toy Poodle 9 "
dhe babi është një lodër e vogël e Pedagogut Kc Maltesewhatsapp.whatsapp ... +32460212308
viber ... + 237682733714
Ka vrhu