Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Qentë anglezë dem.

Prodaje se od: Davicemarion 09 feb. 08:14 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Kolašin
Kućni ljubimci
Psi
Qentë anglezë dem.
Ata janë edhe bulldogë të përshtatshëm dhe të shëndetshëm. Këlyshët janë të regjistruar në KC.
Këlyshët kanë lindur dhe rritur në një shtëpi familjare me dashurinë dhe vëmendjen maksimale, me cilësinë më të lartë të kujdesit gjatë gjithë kohës. Ata do të jenë një kredi e vërtetë për racën, duke pasur një fillim të shkëlqyeshëm në jetë. Ata janë një pako majmunësh të vegjël argëtues dhe të përkëdhelur, gjithashtu shumë të lezetshëm.
Të dy prindërit mund të shihen, pyetje origjinale ju lutem për shtëpitë e dashura përgjithmonë whatsapp ... +32460212308
viber ... + 237682733714
Ka vrhu