Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Dhuratat xmass këlyshë të bukur bulldog mini cac

Prodaje se od: lazo 23 dec. 02:03 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Mojkovac
Kućni ljubimci
Psi
Ju do të gjeneroni njohje këlyshë të bukur të Bulldog English Puppies janë në të vërtetë 12 javë të vjetra dhe të dyja janë të vaksinuar, të trajnuar mirë dhe u pëlqen të luajnë me kafshë shtëpiake dhe fëmijë të tjerë. Këlyshat më shumë do të jenë gati për shtëpi të reja dhe të bëni miq të rinj, nëse keni qenë duke adoptuar një qenush dhe të më kontaktoni mua për të marrë më shumë detaje dhe fotot e tyre të fundit. është posta ime
Ka vrhu