Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Подарок за две кученца од малтешки кумови им е пот

Prodaje se od: lazo 23 dec. 02:03 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Mojkovac
Kućni ljubimci
Psi
На две кученца на малтешки кучиња им треба ново семејство

Прекрасни кученца Малтешки кутриња, 1 машко и 1 женско, регистрирани во АКЦ. Родителите се семејни миленичиња; И мама и тато тежат 4 килограми. Сите се ectionубовни, kindубезни и многу игриви. Воспитани се со деца и други миленичиња. Опашките беа исечени и канџите од роса беа отстранети, вклучена е ветеринарна контрола и вклучен е првиот сет на слики од кученца.
Ka vrhu