Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Terrier i bukur boston në dispozicion

160 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:07 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Nikšić
Kućni ljubimci
Psi
Terrier i bukur boston në dispozicion
Territori i Bostonit shpesh quhet "zotëri amerikan" dhe për arsye të mirë. Këta qen pak inteligjentë kanë një prejardhje interesante, pjesërisht falë Bulldogut anglez. Racë u shfaq për herë të parë në Shtetet e Bashkuara në 1893 kur u kapërcyen qen të ndryshëm terrier dhe si dem. Rezultati shihte lindjen e palës së parë të qenve dhe ishin këta qen që ishin për të formuar stokun themelor të racës Boston Terrier që ne njohim dhe duam sot. WhatsApp përmes ...... 237676994644
dridhni përmes ...... 237676994644
Ka vrhu