Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

kavakon e bukur në dispozicion

200 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:07 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Pljevlja
Kućni ljubimci
Psi
kavakon e bukur në dispozicion
Cavachon lindi duke kapërcyer dy qen të pastër, konkretisht mbreti i Havalit Charles Spaniel me Bichon Frize. Këta qen të vegjël u zhvilluan për herë të parë në Shtetet e Bashkuara, por shpejt u bënë jashtëzakonisht të njohura në pjesë të tjera të botës, përfshirë këtu në Mbretërinë e Bashkuar falë pamjes së tyre të adhurueshme dhe natyrës simpatike. Cavachons nuk njihen si racë nga Klubi Kennel ose klube të tjera ndërkombëtare. Sidoqoftë, klubet e racave tani janë krijuar në shumë vende të botës me qëllimin përfundimtar të sigurojnë që mbarështuesve t'u përmbahen udhëzimeve të mira të mbarështimit, në mënyrë që këta qen tërheqës të mbeten të edukuar me përgjegjësi, veçanërisht pasi që 'aktualisht nuk ekziston një standard race për Cavachon. WhatsApp përmes ...... 237676994644
dridhni përmes ...... 237676994644
Ka vrhu