Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

      maltë të bukura në dispozicion

150 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 17:59 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Pljevlja
Kućni ljubimci
Psi
      maltë të bukura në dispozicion
Këta qen të vegjël të bardhë janë me origjinë nga Maltë ku u vlerësuan shumë për pamjen e tyre simpatike dhe natyrën e tyre të pavarur. Me kalimin e viteve, ata kanë gjetur rrugën e tyre në zemrat dhe shtëpitë e shumë njerëzve jashtë Maltës së tyre të lindjes dhe për një arsye të mirë. Maltese është një personazh simpatik dhe tejet besnik dhe i dashur. Pavarësisht nga madhësia e tyre e vogël, maltezët janë një figurë më e madhe se jeta, e cila është një kënaqësi e vërtetë për të ndarë një shtëpi me të. WhatsApp përmes ...... 237676994644
dridhni përmes ...... 237676994644
Ka vrhu