Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Husky Siberian siç tregon emri i tyre buron nga Si

170 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:36 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Plužine
Kućni ljubimci
Psi
Husky Siberian siç tregon emri i tyre buron nga Siberi Lindore, ku ata u përdorën si qen me mëngë nga Chukchi. I njohur për qëndrueshmërinë e jashtëzakonshme dhe pamjen e mirë, Husky Siberian është një zgjedhje shumë e popullarizuar si një kafshë familjare dhe qen shoqëruese. Ata janë atletikë, vigjilentë dhe kënaqen të jenë rreth Huskies të tjerë në vend se të jenë të tyre. Husky Siberian nuk është zgjidhja më e mirë për pronarët e herës së parë, por në duart e duhura dhe të jetuarit me njerëz që janë të njohur me racën dhe për këtë arsye dihet se si t’i stërvitni dhe trajtoni ato, ata lulëzojnë në një ambient shtëpie duke i bërë ata një zgjedhje të mirë si një kafshë familjare. whatsapp përmes ...... 237676994644
viber përmes ...... 237676994644
Ka vrhu