Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Qentë pomeranian

135 EUR

Prodaje se od: Anne 07 nov. 11:26 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Šavnik
Kućni ljubimci
Psi
Qentë pomeranian
I mirë, shoqëror dhe energjik.
Na shkruani përmes numrit WhatsApp për më shumë foto dhe detaje.
WhatsApp +33754083233
Ka vrhu