Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Macaw inkuizicionale e rëndë në dispozicion

Prodaje se od: caroline 22 dec. 01:02 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Danilovgrad
Kućni ljubimci
Ptice
Ne kemi ushqyer me dorë Macaw rëndë. Disa duke u ushqyer me dorë dhe disa tashmë janë tharë. Këto foshnje janë zhytur në perime, premium më të ulët të përmbajtjes së yndyrës së farës dhe fishekëve. Ata janë një nga papagallët më të mirë të biseduar, megjithëse jo çdo zog do ta marrë atë. Shumë larg mund të flasin me qartësi befasuese dhe zëri i tyre i ngritur lart është mjaft argëtues për të dëgjuar. Ata gjithashtu mund të zhvillojnë një fjalor mjaft të madh. Makarqet e rënda janë gjithashtu mjaft kureshtare dhe kurioze. Ata i duan enigmat dhe lojërat dhe mund të bëhen të dashuruar nga gjërat me shkëlqim.
Ka vrhu