Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Air filter HONDA CBR1000RR 2004-2007

39 EUR

Prodaje se od: MOTODJELOVI-Makedonija 08 nov. 15:21 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Par filtri vozduh, Air filter HONDA CBR1000RR 2004-2007 oem 17210-MEL-00

Имаме на лагер и може да купите веднаш
- од продавница во Велес (нас.Тунел)
- или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk на тој начин е поефтино.
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 00389 78 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
http://motoparts.com.mk
MOTODJELOVI-Makedonija
Ka vrhu