Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Prodaje se plac sa kućom površine 31 ar, na odličnoj lokaciji u Beranama, Pešca, u blizini aerodroma. Plac je ravan, lako dostupan, uredno vlasništvo, pogodan za izgradnju porodične kuće ili investiciju. Na placu se nalazi kuća koja može poslužiti za privremeno korišćenje ili adaptaciju. Priključci: voda, struja, septička jama Prednosti: • Izuzetna lokacija – mirno okruženje, a odlična povezanost sa magistralnim putem za Kolašin • Pristupni put • Priključci • Uređena dokumentacija Cena: 100.000,00€ Tel. 067/235202
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.